فروش درب اتوماتیک برقی -نصب درب اتوماتیک برقی


فروش درب اتوماتیک برقی -نصب درب اتوماتیک برقی

فروش درب اتوماتیک برقی

امروزه با ظهور و پیشرفت تکنولوژی ،استفاده از درب های اتوماتیک برقی در مکان های مختلف به وفور مشاهده می شود.درب های اتوماتیک به دلیل مزایای زیادی که داشتند، توانستند خیلی زود به جای درب های دستی و سنتی در اکثر مکان ها مورد استفاده قرار گیرند.

ثامن در یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی فروش درب اتوماتیک برقی می باشد.این شرکت همواره توانسته با ارائه ی با کیفیت ترین خدمات در این زمینه اعتماد مشتریان خود را جلب کند.

درب های اتوماتیک شرکت ما در دو نوع لولایی و ریلی موجود می باشند.این درب ها از برندهای معتبر کشورهایی همچون ایران ،ایتالیا و چین بوده و با ضمانت نصب می شوند.

نصب درب اتوماتیک برقی

استفاده از درب های اتوماتیک برقی امروزه رواج زیادی پیدا کرده به طوری که در اکثر مکان ها می توان استفاده از آن ها را به وفور مشاهده کرد.درب های اتوماتیک در گذشته به صورت صنعتی طراحی می شدند و با بهره گیری از نیروی محرکه باد درب ها باز و بسته می شدند، تا این که با پیشرفت تکنولوژی درب های اتوماتیک وارد بازار شدند و در حال حاضر نصب درب اتوماتیک برقی به یکی از متداول ترین ارکان در صنعت ساختمان تبدیل شده است

ثامن در با استفاده از نیرو های مجرب و متخصص خود طی سال ها کار و فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه نصب درب های هوشمند اتوماتیک می باشد. نصب انواع درب اتومات یکی از اصلیترین تخصص های ما در زمینه درب های اتوماتیک می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

این نوع درب ها با استفاده از حسگرهای مختلف و وجود چشمی های بالای درب باز و بسته می شوند. این نوع درب های اتوماتیک برای مکان های پرتردد بسیار مورد استفاده می باشند، همچنین برای مکان هایی که حفظ زیبایی محیط نیز برایشان مهم می باشد کاربرد دارد. برخی از مهمترین انواع درب های اتوماتیک شیشه ای عبارت اند از درب های اتوماتیک تلسکوپی، ریلی، کشویی، لولایی، نیم دایره ، تاشو و … .

انواع مدل های درب اتوماتیک در منازل و مکان های عمومی
♦️کاربرد درب های اتوماتیک شیشه ای معمولا در مکان هایی استفاده می شود که در صرفه جویی انرژی کاربرد داشته باشد مانند :درب های اتوماتیک اکثر هتل ها و فروشگاه های سراسر کشور یا درب های اتوماتیک که باعث رفاه حال کاربر می شود برای مثال: درب های پارکینگ، درب های وروردی اورژانس یا بیمارستان ها یامکان های استرلیزه و بهداشتی مانند اتاق های عمل و جراحی  و ……..

 

قیمت درب اتوماتیک

هزینه ساخت و نصب درب اتوماتیک با توجه پارامترهای مورد نظر مشتری تعیین می گردد.عواملی که در تعیین قیمت درب اتوماتیک تاثیر دارندمانند:

* ابعاد درب اتوماتیک

* برند درب انتخابی

نوع و برند موتور درب اتوماتیکی مورد استفاده

*جک مورد استفاده

*محل نصب درب و ….

♦️ شرکت ثامن در دارای قابلیت سفارش در تمام مدل ها برای سفارش فروش و نصب با ما تماس بگیرید

♦️ جهت محاسبه قیمت درب اتوماتیک باید با کارشناسان ما در شرکت ثامن در تماس بگیرید 👇

021-55508521

021-55508715

 

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگدرب اتوماتیک در منازل و مکان های عمومیدرب اتوماتیک ریلیدرب اتوماتیک شیشه ایدرب اتوماتیک کرکره ایدرب اتوماتیک کشوییدرب اتوماتیک نیم گرددرب های اتوماتیک شیشه ایدرب های اتوماتیک شیشه ای کشوییفروش درب اتوماتیک برقیقیمت درب اتوماتیکنصب درب اتوماتیکنصب درب اتوماتیک برقینصب درب های هوشمند اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *