فروش و نصب جک اتوماتیک پارکینگی | جک بازویی


فروش و نصب جک اتوماتیک پارکینگی | جک بازویی

♦️ جک اتوماتیک پارکینگی

جک پارکینگ، وسیله ای است که بر روی درب لولایی پارکینگ یک ساختمان نصب می گردد و توسط برق‌ با ریموت (می‌توان قبل از رسیدن به پارکینگ درب را با ریموت باز نمود و در زمان صرفه‌جویی کرد.) کنترل می شود. همین طور امکان بازو بسته کردن درب به صورت دستی در زمان قطعی برق وجود دارد.

ساختار جک درب پارکینگ به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که بیشترین ایمنی را داشته باشد؛ منظور این است که درب‌های برقی پارکینگ در هنگام باز و بسته شدن در صورت احساس برخورد با مانع از حرکت ایستاده و خطری ایجاد نمی‌کنند این عمل توسط حس‌گرهای برخورد با موانع لمس و کنترل می‌شود.

جک ها ابزارهایی هستند که برای اعمال نیرو , افزایش نیرو در زندگی انسان ها جایگاه ویژه ای دارند . انواع جک پارکینگی مناسب برای بازوبسته کردن درب های اتوماتیک , فلزی , پارکینگ , ورودی ساختمان ها در صنایع درب اتوماتیک طراحی و تولید می شوند.

جک پارکینگی یک سیستم هیدرولیکی و مکانیکی است که بر روی درب های لولایی نصب می شود تا امکان باز وبسته شدن درب با استفاده از ریموت کنترل فراهم شود.

♦️ جک های اتوماتیک برقی

✔️  جک بازویی:روی درب پارکینگ، درب حیات، درب ویلا و… نصب می شوند. از این رو ساکنان آن ساختمان در زمان ورود و خروج به وسیله نقلیه نیازی به پیاده شدن از خودرو نداشته و توسط ریموت یا همان (کنترل از راه دور) درب پارکینگ را باز می‌نمایند، بنابراین مکانیزم درب پارکینگ ها و حیات منازل و ویلاها مزایای زیر را به دنبال خواهند داشت.

✔️  جک درب پارکینگ:در واقع ابزاری است که توسط دو پروفیل از بازو بر روی درب نصب می شود. و با وجود ابزار و یا یراق چشمی برای درب ایمنی ساختمان را بالا می برد زیرا در صورت وجود مانع از برخورد درب با آن جلوگیری می کند. و همین طور با وجود ریموت کنترل در جهت باز و بست درب استفاده می گردد.
انتخاب جک پارکینگ مناسب مهم‌ترین عامل برای پارکینگ شماست. اگر جک پارکینگ به‌درستی انتخاب نشود هزینه‌های هنگفتی را باید برای تعویض و تعمیر آن پرداخت کنید.

 

♦️ از چه نوع جک در انواع ساختمان ها و درب های خود استفاده کنیم؟

در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن بالاست از درب های سنگین تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون تردد و رفت آمد زیاد است از جک هیدرولیکی استفاده می شود. و در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن کم است از درب های سبک تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون رفت و آمد کم تر است جک مکانیکی کاربرد بیشتری دارد.

در برخی از ساختمان ها، از درب های لولایی ظریف استفاده شده که برای هیدرولیکی کردن این نوع از درب ها استفاده از جک مکانیکی یا هیدرولیکی مناسب نیست زیرا در زیبایی ظاهری تاثیر زیادی می گذارد، در چنین موارد از جک زیر سطحی یا جک نامرئی استفاده می شود که نیاز به فونداسیون و زیر سازی می باشد.

♦️ جک برقی پارکینگ

جک اتوماتیک پارکینگ در انواع گوناگون دارای تنوع زیادی است و بر روی انواع درب مکان های مسکونی، تجاری و سازمانی قابل نصب می باشد. جک پارکینگ، در درب اتوماتیک پارکینگ نصب می شود که تحمل درب های دو لنگه، لولایی پارکینگی را دارد و با پوشش مقاوم و با دوام، مناسب برای کار مداوم است.
نوعی از جک پارکینگ هیدرولیکی هست که غالباً برای درب هایی با تردد بالای 30 مرتبه در ساعت استفاده می گردند. برخی از مشخصات فنی جک پارکینگ در درب اتوماتیک پارکینگ دارای قابلیت آزاد شدن در مواقع اضطراری است.

♦️قیمت جک پارکینگ

قیمت جک پارکینگ با توجه به نوع جک مورد استفاده متفاوت است، همچنین با توجه به نوع درب که تک لنگه باشد یا دو لنگه قیمت جک پارکینگ می‌تواند متغیر باشد.قیمت جک هیدرولیکی به عوامل زیادی بستگی دارد که از این عوامل می توان به برند، نوع و اندازه آن اشاره کرد

جهت اطلاع دقیق از قیمت‌ها با ما تماس بگیرید.👇

021-55508521

021-55508715

 

 

جک اتوماتیک پارکینگی

جک اتوماتیک پارکینگیجک بازوییجک برقی پارکینگجک پارکینگجک های برقیدرب‌های برقی پارکینگفروش و نصب جک اتوماتیک پارکینگیفروش و نصب جک اتوماتیک پارکینگی | جک بازوییقیمت جک پارکینگنصب جک اتوماتیک پارکینگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *